MINDER BETALEN EN TOCH MEER KRIJGEN

MINDER BETALEN EN TOCH MEER KRIJGEN

De lekkerste en makkelijke eenpansgerechten

Eenpansgerechten zijn ideaal! Zo zijn ze over het algemeen snel klaar, kost het weinig moeite én heb je na afloop maar weinig afwas. Een win-win-win-situatie dus. In dit artikel vind je dan ook de allerlekkerste eenpansgerechten, te maken in zowel een pan, koekenpan als op de bakplaat.

Eenpansgerechten met kip en vlees 

Liefhebbers van kip en vlees zijn bij de onderstaande eenpansrecepten aan het juiste adres. Van een easy bakplaat met kip, zoete aardappel en paksoi tot stoofvlees van abdijbock, je kunt alle kanten op. Het ene gerecht kost iets meer tijd dan de ander, maar ze zijn allemaal ontzettend makkelijk te maken. Maak de gerechten met verse ingrediënten en breng op smaak met kruiden en specerijen.

tip

Maak shakshuka of het beslag voor pancakes of wafels al een dag van tevoren. Dan hoef je op de dag zelf alleen nog de eitjes te pocheren of de pancakes of wafels te bakken. Nog makkelijker wordt de shakshuka als je de saus al maakt en de eitjes los kookt.

tip

Eenpansgerechten met vis 

Vis is een ingrediënt waar veel mensen een haat-liefdeverhouding mee hebben. Ze vinden het lekker, maar zijn bang de vis te verpesten of droog te bakken. Zonde, want het kan juist zo makkelijk zijn! Onderstaande eenpansgerechten met vis zijn daar het ultieme voorbeeld van. Zo lukken de makkelijke vispakketjes met kabeljauw altijd en is de Italiaanse visschotel met tomaten en olijven een gegarandeerde winnaar. De truc zit ‘m bij vis vooral dat je de vis niet op een te hoge temperatuur gaart. Zo kan de vis voldoende garen, zonder dat hij uitdroogt.

Vegetarische eenpansgerechten 

Tot slot de vegetarische eenpansgerechten. Een bakplaat vol met je favoriete groenten en specerijen is hartstikke makkelijk en lekker (kijk maar naar de bakplaat met kip, maar maak ‘m eens zonder de kip), maar ook onderstaande stoofgerechten zijn regelrechte hits. De vegetarische chili sin carne is een variant op de klassieke chili con carne, maar dan met vegan gehakt. Bomvol groenten en specerijen en regelrecht comfort food. Gek op ei? Maak dan de shakshuka met avocado en feta. Net als de chili heel goed voor te bereiden of zelfs (zonder de eieren en toppings) in te vriezen. Beiden zijn lekker met pitabrood voor erbij, maar ook zonder een volwaardige maaltijd.

warm ontbijt
Ontdek Altijd ALDI

Meer zoals dit: